Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
на правах рекламы

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Автор: Adminius от 24-08-2011, 12:17
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Відповідно до розпорядження голови Великобілозерської райдержадміністрації від 22.08.2011 №192-к «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади» оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади: заступника начальника управління – завідувача сектору персоніфікованого обліку пільгової категорії населення управління праці та соціального захисту населення  Великобілозерської райдержадміністрації

У конкурсі на заміщення вакантної посади можуть брати участь громадяни України з повною вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 4 років.

Перелік документів, які необхідно надати для участі у конкурсі: заява, заповнена особова картка (форма П-2 ДС ) з додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копія документу про освіту, декларація про доходи за 2010 рік, копії паспорта (1-2 сторінка) та військового квитка.Термін надання документів 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

За довідками звертатися за адресою:         с. Велика Білозерка, вул.Центральна, 120, тел. 2-04-48, сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий