Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади
на правах рекламы

Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Автор: Adminius от 24-08-2011, 12:15
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Запорізький обласний центр зайнятості відповідно до ст. 15 Закону України «Про державну службу» оголошує проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – юрисконсульта  Великобілозерького районного центру зайнятості за адресою:  вул. Центральна, 92, смт. Велика Білозерка, Запорізька обл., 71400 телефон:  (0-256) 2-02-86.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

Стаж роботи у державній службі в сфері правової діяльності на посаді провідного спеціаліста не менше 3 років або в сфері правової діяльності на посаді провідного спеціаліста на державних підприємствах не менше 5 років;.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку П-2ДС з додатком; дві фотокартки розміром 4x6; копії документів про освіту; декларацію про доходи за минулий рік; копію паспорта.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.

Інформація щодо конкретних функціональних обов'язків та умов оплати праці надається у Великобілозерському районному центрі зайнятості, телефон 2-02-86 та відділом кадрів обласного центру зайнятості, адреса: м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 56-а, телефон 233-00-17.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий