Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » «Купуй запорізьке – обирай своє!»
на правах рекламы

«Купуй запорізьке – обирай своє!»

Автор: ВиМ от 15-08-2015, 08:43
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

«Купуй запорізьке – обирай своє!»Під таким гаслом у 2009 році розпочався рух підприємців обласного центру, які вирішили самотужки рятуватися від кризи.

Сьогодні ініціатори такого руху вирішили відновити його в масштабах області як проект спільних дій виробників продуктів харчування та власників торгівельних мереж.

Минулої п’ятниці вони провели першу зустріч зацікавлених сторін в Енергодарі. Вона проходила на першому поверсі ресторану «Скіф».

Зустріч відкрив виконувач повноважень Енергодарського міського голови Сергій Холод, зазначивши, що енергодарці зацікавлені у впровадженні ідей проекту в нашому місті.

Директор ТОВ «Урожай» Олексій Пучков розповів історію проекту.

- Підтримуючи місцевих виробників ми не лише сприяємо розвитку бізнесу, але й поповненню місцевого бюджету, - сказав він. – Якщо у 2009 році були сумніви в тому, що запоріжці в змозі наповнити прилавки високоякісними продуктами власного виробництва, то зараз саме це – наша мета.

Громадський діяч і відомий в Запорізькому краї борець за права підприємців Ірина Лех зізналася у своїй любові до Енергодару. Вона ще раз нагадала: проект «Купуй запорізьке – обирай своє» виник після поїздки до Канади, де наші земляки побачили подібну ідею спонукання покупців до споживання продуктів місцевого виробництва. Вона також наголосила на тому, що проект буде розширено, аби пропагувати не лише місцеві товари, але й послуги.

«Купуй запорізьке – обирай своє!»У фойє виставили зразки продукції: від ковбас до виноградного чаю та смаженого насіння. Кожен власник фірми чи-то підприємства провів коротку презентацію своїх виробів. Здебільшого на виставці були представлені виробники обласного центру, але серед них опинився і виробник унікальних виноградних чаїв та – навіть! – борошна з кабачків із с. Знам`янки, а також Мелітопольські ковбаси.

Не було, нажаль, одного з найпотужніших виробників молочної продукції в нашому регіоні ТОВ «Племзаводу «Степовий». На моє запитання, чому так, Ірина Іванівна змогла відповісти не зразу. Справа в тім, що серед гостей був виробник із схожою торгівельною маркою існує при Запорізькому металургійному комбінаті «Запоріжсталь». Згодом Ірина Лех запевнила, що із нашим «Степовим» теж співпрацюють, а на зустріч в Енергодарі не могли запросити всіх, хто входить у коло інтересів ініціаторів проекту…

Безумовно, проект, ініційований запоріжцями, має благородну мету. Залишається сподіватися на те, що запропоновані товари ще й прийдуться до смаку вимогливій енергодарській публіці.

Любов МІЛЛЕР

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий