Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » Енергодарський міський центр зайнятості інформує
на правах рекламы

Енергодарський міський центр зайнятості інформує

Автор: Adminius от 18-07-2012, 13:51
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Питання - відповідь


- Чи ставлять на облік з безробіття вагітних? Які документи потрібні для цього?

 

Відповідно до ст. 2 Закону України "Про зайнятість населення" безробітними визнаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, готові та здатні приступити до підходящої роботи.
Порядком реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.02.2007 № 219 (із змінами) передбачено, що реєстрація громадян, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться державною службою зайнятості за місцем їх проживання за умови пред'явлення паспорта, трудової книжки, цивільно-правового договору про виконання робіт (надання послуг), а в разі потреби також військового квитка, диплома або іншого документа про освіту.
Таким чином, якщо Ви потребуєте послуг щодо сприяння у працевлаштуванні, готові та здатні приступити до підходящої роботи, радимо Вам звернутися до Енергодарського міського центру зайнятості за адресою: вул. Центральна, 8, тел. 6-25-35..

 

-Мене скоротили з роботи. Вякий період я повинен зареєструватися в центрі зайнятості?

 

7-денний термін реєстрації передбачено законодавством лише для осіб, які звільнені за п.1 ст. 40 КЗпП України та претендують на достроковий вихід на пенсію за півтора року до досягнення пенсійного віку, встановленого ст. 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Інші особи реєструються у будь - який час, за графіком роботи центру зайнятості.
Для реєстрації у державній службі зайнятості громадянин подає копії трудової книжки, цивільно-правового договору про виконання робіт (надання послуг), диплома або іншого документа про освіту,довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків,що зберігаються в його особовій справі.

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий