Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
на правах рекламы

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Автор: Adminius от 23-11-2011, 07:53
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Відповідно до розпорядження голови Великобілозерської райдержадміністрації від 15.11.2011 №278-к “Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади” та наказу начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації від 14.11.2011 №54 “Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади” оголошується  конкурс на заміщення вакантних посад: начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Великобілозерської райдержадміністрації та начальника відділу з питань фінансів, бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

У конкурсі на заміщення вакантних посад можуть брати участь громадяни України з повною вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи:

1. для начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації -  за фахом на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 5 років;

2. для начальника відділу з питань фінансів, бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – на державній службі, за фахом та на керівних посадах не менше п’яти років.

 

Перелік документів, які необхідно надати для участі у конкурсі: заява, заповнена особова картка (форма П-2 ДС ) з додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копія документу про освіту, декларація про доходи за 2010 рік, копії паспорта (1-2 сторінка) та військового квитка. Термін надання документів 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

За довідками звертатися за адресою:     с. Велика Білозерка, вул.Центральна, 120, тел. 2-04-48, сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації; вул. 8 Березня, 5, тел.2-03-49, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Перший заступник голови райдержадміністрації  А.І.Ярмоленко

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий